Thursday, January 1, 2015 - 21:02

Ett hädelserikt år är till ända och jag tänkte mig försöka göra en sammanfattning i ord och bild.

Friday, December 12, 2014 - 20:21

... men gjorde det ändå.

 

Fick ett mail häromdagen med rubriken "Död". Lite skärrad öppnar jag mailet och läser

Friday, October 18, 2013 - 23:27

... är en sammarbetskniv som kostat mycket blod, svett och tårar ;-)

Sunday, September 1, 2013 - 19:29

... vad kass jag är på att uppdatera här på min knivblogg. Men nu gör jag ett försök ;-).

 

Saturday, June 1, 2013 - 18:55

... min senast färdiga kniv :-).

Sunday, April 21, 2013 - 17:04

... igen :-) även ifall det var ett tag sedan jag publicerade något här.

Tuesday, April 2, 2013 - 19:06

... om att lägga ut bilder på "nya bubblan" har inkommit. Självklart uppfyller jag den önskan:

 

Monday, April 1, 2013 - 16:07

... i livet.

Wednesday, March 6, 2013 - 19:48

... ( OK New Jersey om man ska vara petnoga... men New York låter coolare ) gick väl kanske inte riktigt lika bra som jag hoppats på.

Friday, February 8, 2013 - 10:15

... har jag haft och har fortfarande med att ladda upp bilder här till min hemsida och blogg.